2014/01/29

inspiracja :: PATRZWORK

 
 
Witajcie!
Dzisiaj pozwoliłam sobie przenieść Was do niezwykłego świata... świata ptaków!
Te piękne ptaszyska to dzieło PATRZWORK, polskiej marki!
 Gdy je tylko zobaczyłam pierwszy raz od razu zaświeciły mi się oczy! To genialne wzornictwo oparte na wnikliwej obserwacji, łączy w sobie nasze regionalne dobro i nowoczesny design! Piękna kolorystyka, charakterystyczna dla poszczególnych gatunków ptaków. Inspiracją dla poduszek było 18 gatunków ptaków, które występują w Polsce.
Jak dla mnie rewelacja!
 
Życzę wielu sukcesów dla PATRZWORK, a KRUK rządzi!
 
 
 
 
 
 

6 komentarzy:

 1. Zachwyciłam się..! Pokazujesz piękne rzeczy! Jestem tu u Ciebie stałym gościem :-) Pozdrowienia :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ptaszyska są świetne, więc wcale się nie dziwie :-) Bardzo mi miło, staram się jak mogę, po głowie chodzi mi jeszcze mnóstwo niezwykłych inspiracji, które chciałabym pokazać, a więc zapraszam :_)
   Pozdrawiam również !

   Usuń
 2. Ostatnio staram się spędzać więcej czasu poza internetem, myślę, czy nie zrezygnować z bloga na rzecz fb. Czas ucieka nie wiedzieć kiedy na przeglądaniu miliona stron z PIĘKNEM :)! Rozgrzeszam się, patrząc na Twoje piękne zdobycze- że mogę zrezygnować z poszukiwań- a TY, Agato-wniku, i tak przypomnisz mi o tym, co warte uwagi :) Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ojej! Dziękuje za tak miłe słowa! nie wiem czy słusznie aż tyle pochwał. Piękne rzeczy inspirują mnie, uwielbiam je podziwiać, i odszukiwać. Czemu nie miałabym się dzielić tym co udaje mi się znaleźć. Bardzo mi miło, że podobają Ci się moje bardzo subiektywne zresztą selekcje. To znak , że moja praca nie idzie na marne!

   Pozdrawiam mocno i mocno ściskam! :-)

   Usuń
  2. Agato! Twój OGROM pracy nie idzie na darmo! Szczypta piękna od Ciebie sprawia, że się uśmiecham : )

   Usuń